About Us

Altınev Mobilya markasıyla hizmet veren Hasan Taşkıran ; 1989 yılında İzmir Alsancak 'ta Taşkıran yatak mobilya olarak start vermiş ve 2006 yılında kadar imalat, mağaza, showroom , satış olarak faaliyet göstermiştir.

Daima kalitesi ile üst sınıf butik mobilya yapısı ve özellikle avangart stille Hasan Taşkıran markasını İzmir ve Ege dışında yurtdışında da duyulmasını sağlamış ve bir çok kişilerin yaşam alanlarında yazlık, ev ve villalarına şıklık , dekor ve iyi bir hava katmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında bilinen bir çok mobilya firmasına danışmanlık ve ar-ge olarak destek vermiştir.

Yapılan imalatlar , tarzı stili ile geliştirilen modellerle ev , işyeri, ofis olarak butik tarzda birçok deklarasyona imzalar atmıştır. Bunun yanı sıra eğitim kökenli olan Hasan Taşkıran markasını yurt içi - yurt dışı birçok entarmasyonel mobilya fuar ve sempozyumlarına, konferanslara katılarak hem markanın oluşmasını sağlamış hem aldığı bilgi birikim ve tecrübelerini satış perakende ve mobilya dekorasyon konusunda İzmir vizyonun gelişlmesine katkılarda bulunmuş bu alanda İzmir'e istihdam sağlamıştır.

İzmir'de yabancı misyona da önem vermiş, Nato-Fransız kültür-kent hastanesi yabancı Caml Philipmorris üst düzey çalışanları gibi kişi ve kurumalara çok iyi işler yapmış insanların kaliteyi butik tarzı avangard mobilyayı yaşamalarını sağlamıştır.

Altınev - Hasan Taşkıran mobilya dekorasyon firması; İsveç, Endonezya ve İtalya'daki prestije dünya markası firmalarıyla da partnerlik ilişkilerini geliştirmekte dünya gündemini takip etmektedir.

Kalite şıklık kişiye özel tasarım model ve avangarda tarzıyla ve yaşam alanında, evinde, yazlığında özel olmak isteyenlerin markası Altınev -Hasan Taşkıran Sizlerden gelecek talepleri en iyi şekilde sunmaya hazırdır.

Sevgi ve saygılarımızla.Altınev Furniture - Hasan Taşkıran started business in Alsancak in Izmir as Taşkıran mattresses/furniture in 1989 and continued to act until 2006 in manufacturing, store, showroom and selling.

The make of Hasan Taşkıran has become known at abroad beside Izmir and Aegean Region due to its upper-class boutique furniture structure and especially avant-garde style and has contributed elegance, décor and good ambience to many people’s cottages, houses and villas.

It has supported many well-known furniture companies at home and abroad R&D and consultancy services.

It signed many declarations with the developed models as home and office in boutique style with its manufacturing and style. In addition, Mr. Hasan Taşkıran, who has an educational background, participated in many national and international furniture fairs, conferences and symposiums to create its make and contribute to enlarging Izmir’s vision in sale, retailing and furniture/decoration due to his acquired knowledge and experience. He also provided employment in Izmir.

The company has also considered foreign mission in Izmir and made contact and business with foreign companies and people such as NATO-French Culture City Hospital and chief executives of Camel/ Philip Morris Company. It made people experience quality and boutique style avant-garde furniture.

Hasan Taşkıran Furniture and Decoration Company is also developing its partnership relations with prestigious companies in Sweden, Indonesia and Italy known around the world and it is following the international agenda.

The make of Hasan Taşkıran, which is the make preferred by people, who wish to be privileged at their homes and cottages, is ready to satisfy your demands in the best way with its quality, tailor-made designs and models and its avant-garde style.

With our best regards